O mnie

Nazywam się Wojciech Matkowski, ale wszystkim Klientom i Gościom znany jestem jako DJ Hektor. Pochodzę z małej, lecz niezwykle urokliwej prowincji Lwówek Śląski. To właśnie tam nabywałem pierwszych umiejętności i szlifów aktorskich, wokalnych, tanecznych oraz organizacyjnych.  

Sztuką interesowałem się praktycznie od zawsze. W szczególności był to teatr, taniec i muzyka. Nie stroniłem również od kabaretu, ponieważ uwielbiałem tworzyć nowe żarty i wywoływać nimi śmiech u innych osób.

 Moje lata szkolne to również był teatr i kabaret. Zawsze uwielbiałem występować przed koleżankami i kolegami. Jako pierwszy zgłaszałem się do prowadzenia wszelkich szkolnych uroczystości. Dlatego też, gdy ktoś pyta mnie jaki był mój ulubiony przedmiot w szkole, odpowiadam: „Apel!”.

Po zakończeniu edukacji doszedłem do wniosku, że teatr, muzyka i kabaret jest tym, co chcę robić w życiu. Mówią: „Jeżeli kochasz to, co robisz – nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. 

Karierę zawodową rozpocząłem w roku 2009, w firmie DJ Flash Group we Wrocławiu. Na początku wieszałem i zwijałem kable, nosiłem oraz rozstawiałem ciężki sprzęt, ale bardzo cieszyłem się z każdego nowego zlecenia. Wiedziałem, że jestem coraz bliżej mojego celu. W końcu trafiłem pod skrzydła DJ-a Malutki, który dostrzegł mój talent i pozwolił go szlifować razem z nim, a moja przygoda z prowadzeniem wesel i imprez okolicznościowych rozpoczęła się na dobre. Stopniowo uczyłem się, jak być wodzirejem, konferansjerem i DJ-em na weselu.

Po kilku latach zdobywania bezcennego doświadczenia postanowiłem pójść na swoje i założyć działalność. Firma opierała się na kompleksowej organizacji i prowadzeniu imprez okolicznościowych, tych najważniejszych w życiu każdego człowieka.

Prowadzenie imprez, w tym wesel, to moja najprawdziwsza pasja. Bycie częścią najszczęśliwszych chwil w życiu innych ludzi jest czymś niesamowitym. Uśmiechy na radosnych, rozbawionych twarzach są dla mnie bezcenne.  

Obecnie, wraz z rodziną, mieszkam w Poznaniu. Wciąż zajmuję się prowadzeniem imprez okolicznościowych, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Gości, postanowiłem rozszerzyć działalność o nowe usługi. Organizuję:

  • imprezy firmowe
  • pikniki rodzinne
  • animacje dla dzieci i dorosłych

Razem z zaprzyjaźnionymi animatorami: klaunem Jojo, ciocią Lucyną i Marceliną tworzymy kolorowy, niezwykły i wciągający świat zabaw, gier, konkursów oraz tańców.
Współpracuję z hotelami i agencjami eventowymi, co pozwala mi na poszerzanie moich umiejętności oraz zdobywanie doświadczenia w kompleksowej organizacji imprez integracyjnych, szkoleń biznesowych i eventów typu team building.
Głęboko wierzę, że połączenie moich pasji i wszechstronnego doświadczenia pomoże mi w osiągnięciu celu, jakim jest pożądany przez wszystkich efekt WOW.