O firmie

Witamy w świecie Magic Project – Weddings & Events, miejscu łączącym świetną zabawę z tradycją i nowoczesnością.

Organizacja i prowadzenie eventów to moja pasja, którą nieprzerwanie zajmuję się od 2012 roku. To właśnie wtedy udało mi się połączyć pracę zawodową z zamiłowaniem do ludzi i muzyki, aby spełniać swoje największe marzenia. To ta magiczna kombinacja sprawia, że moje realizacje zawsze kończą się sukcesem. 

Magic Project zaopiekuje się każdym rodzajem organizowanych przez Państwa eventów, zarówno tych o charakterze rodzinnym, jak i biznesowym. Zorganizujemy dla Państwa:
  • Imprezy okolicznościowe: wesela (wodzirej, konferansjer, DJ na wesele), urodziny, imieniny
  • Imprezy rodzinne, w tym pikniki i wspaniałe animacje dla dzieci oraz dorosłych
  • Eventy biznesowe: imprezy integracyjne, firmowe, team building, gry terenowe typu indoor/outdoor

To, co mnie wyróżnia, to indywidualne podejście do Klienta, wysoka kultura osobista i kreatywność. Każde spotkanie i rozmowa to dla mnie niezwykłe źródło wiedzy o tym, jak powinienem poprowadzić imprezę, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zdaję sobie sprawę, że wnikliwa analiza potrzeb Klientów i wzajemne zrozumienie, jest kluczem do osiągnięcia naszego wspólnego celu – sukcesu.
Sukces, w moim rozumieniu, to uśmiech i zadowolenie Klientów oraz ich Gości. A jeśli dodatkowo krążą wśród nich słuchy o świetnej zabawie i bólu roztańczonych nóg, to mam pewność, że nasz cel został osiągnięty. Magic Project – Weddings & Events jest spełnieniem moich marzeń. Mam nadzieję, że dzięki temu, uda mi się również spełnić Państwa marzenia o idealnym evencie.