Najczęściej zadawane pytania:

Przy rozmowie o kosztach prowadzenia wesela, zawsze zadaję moim klientom 3 podstawowe pytania, po których dopiero jestem w stanie udzielić szczegółowej wyceny konkretnej uroczystości :

W jakiej lokalizacji planowane jest wesele? Ile osób będzie podczas wesela? Jakie atrakcje dodatkowe życzy sobie Para Młoda, klient podczas wesela? Dopiero po uzyskaniu tych przybliżonych odpowiedzi, jestem w stanie sporządzić indywidualną ofertę.

Ceny są także uzależnione od wybranego pakietu weselnego dla Par Młodych.
Mam 3 opcje do wyboru :

Pakiet standard – dj, konferansjer, wodzirej (3w1), prowadzenie gier, konkursów i zabaw w tym naturalnie oczepiny, kolorowe oświetlenie parkietu tanecznego – 4 punkty, 2 ruchome głowice , 2 kolumny , mikser , konsola dj , mikrofon, laptop, statywy, parawan, ozdoby.

Pakiet optymalny – tj. pakiet standard plus wytwornica dymu ciężkiego, pierwszy taniec w chmurach, mgła nisko unosząca się na parkiecie, 8 belek ledowych do oświetlenia sali weselnej, projektor z gobo

Pakiet premium – pakiet optymalny plus 1 godzina animacji dla dzieci, wytwornica baniek , karaoke , 2 dodatkowe mikrofony bezprzewodowe, projektor, prezentacja multimedialna dla Pary Młodej , rodziców , Gości weselnych

Prowadzę także poprawiny oraz organizuje atrakcyjne wieczory panieńskie i kawalerskie.

*Pakiety na życzenie Par Młodych ,agencji weselnych, eventowych można modyfikować.
Po wyborze odpowiedniego pakietu, wysyłam szczegółową ofertę wraz z wyceną.
W pakietach łączonych, oczywiście przewidziałem rabaty dla Par Młodych!

Scenariusz i charakter eventu bywa tak różnorodny, że do prawidłowej wyceny potrzebuje najczęściej szczegółowy brief od klienta, żeby móc to precyzyjnie wycenić. Mam wiele wariatnów tematycznych, ale klienci często i tak życzą sobie autorski program, dlatego każdy pomysł musi być rozpatrywany pod daną grupę indywidualnie. Ile osób , ilość godzin, atrakcje, sprzęt, miejsce wydarzenia itp? Tutaj trzeba wypracować koncept razem z klientem.

Klienci płacą m.in. za to, aby uczestnicy danego przyjęcia i ich Goście świetnie się bawili. Muzykę miksuje bardzo długo i często. Sam uwielbiam tańczyć, dlatego przerw jest mało a jak już muszą być np. do posiłku, to trwają krótko. W mojej pracy fajne jest m.in. to , że ludzie kochają zabawę przy dobrze dobranej muzyce. Tańczą w rytm tej muzyki, bawią się, często sami śpiewają. To klienci podaje preferencje muzyczne, ale też zdają się na mnie. Przecież na tym się znam. Sama zabawa jest w stylu powiedziałbym szalonym, wręcz koncertowych. Patrzę na emocje, nastroje, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Lubię też zaskakiwać , więc oprócz tzw. Hitów weselnych, staram się zagrać coś oryginalnego, takiego od siebie. Przykładem może być śpiewany do podkłady utwór Seweryna Krajewskiego pt. Wielka Miłość . Tak, śpiewam na weselach nie tylko Sto lat i toasty . Muzyka Polska i zagraniczna, stare i piękne klasyki w wykonaniu Franka Sinatry, Elvisa Presleya. Niesamowite BONEY M, ABBA i obowiązkowo nowości, to co jest modne i to co lubimy aktualnie. Wszystko prowadzone jest z elegancją i klasą w swobodnej, rodzinnej atmosferze.

Dwa razy tak. Oczywiście posiadam własny scenariusz wesela, eventu który ze względu na klienta, Pary Młode możemy dowolnie modyfikować. Ja jestem po to, aby pomoc Państwu korzystając z wieloletniego doświadczenia najlepiej jak potrafię, wspólnie ustalić taki plan działania ,aby wyszło perfekcyjnie. Dostosujemy ceremonię ślubu, fotografa, kamerzystę , gości komfortowo do oczekiwań, ale także biorąc pod uwagę możliwości chociażby miejsca i czasu danego wydarzenia.

W mojej pracy bardzo ważna jest kreatywność! To w dużej mierze, od innowacyjności, oryginalnych , autorskich pomysłów zależy sukces i decyzja o współpracy z moją osobą. Podczas wesela prowadzę karaoke, robię prezentacje multimedialną dla Pary Młodej, Gości, Rodziców, używam wytwornicy ciężkiego dymu, baniek mydlanych , projektora z gobo i wymyślam własne animacje taneczne.
Podczas eventów kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrana koncepcja do danej
grupy, oraz ciekawy program. Wywiad z klientem , pozwoli wczuć się w jego potrzeby i odpowiednio zaproponować atrakcyjne pomysły do wyboru. Ograniczyć nas może tylko wyobraźnia, albo budżet. Inspiracji szukam w sztuce, kulturze, podróżach oraz historii. Scenariusz powinien być odpowiednio napisany co do wyznawanych wartości, misji danej firmy, oraz pasji, zainteresowań grupy uczestników eventu.
Dla dzieci tak samo, czy to prywatne urodziny , piknik rodziny, albo firmowy event, staram się znaleźć temat, motyw przewodni . Mogą to być postacie z ulubionych bajek, może epoka historyczna jak dinozaury, Piraci z Karaibów, czy Astronauci z NASA? Zawsze wiele wariantów tematycznych do wyboru. Tutaj sport, nauka, zabawa i przygoda przeplata się bez przerwy. Musi być bezpiecznie, kolorowo i wesoło.


Zapraszam do kontaktu. Chętnie porozmawiam z Państwem, aby pomóc zorganizować Wasze przyjęcie, wesele, event.
Wojciech Matkowski telefon : 794655192
biuro@magicproject.pl

Mają Państwo więcej pytań?

Chętnie odpowiem na te pytania, udzielę rady, podpowiem co zrobić, jak i gdzie ? Dla zainteresowanych pełną ofertę przesyłam w pliku pdf.